Forum serwisu noclegdlaturysty.pl

Pełna wersja: Linie lotnicze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat linii lotniczych. Pod koniec sierpnia planuję wybrać się do Norwegii. Szukam tanich biletów lotniczych. Obecnie dobrą ofertę ma SAS, np. tanie loty do Haugesund - jak oceniacie tą ofertę co jest na stronie? czy ktoś już leciał z tymi liniami i może podzielić się jaką opinią? Będę wdzięczny Smile
SAS to jedne z lepszych linii lotniczych. Chciałbym dorzucić też że dużo nowych kierunków mogą mieć linie Norwegian. Warto sprawdzić chociażby na stronie http://www.lotniczy-bilet.pl oferującej bilety lotnicze praktycznie wszystkich przewoźników. No i zaglądać do działu z promocjami.
Kiedyś leciałem SASem, było fajnie, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.
Polecam RAINAIR, super tania linia lotnicza.
Tanie loty to doskonały wynalazek. Niestety trzeba rezerwować bilety z wielkim wyprzedzeniem.
A jak tani dolecieć do Ameryki Płd. ? Tam już Ryanairem nie dolecę ;(
ooo ja też chciałbym do Norwegii, ale dopiero w przyszłym roku. napiszcie więcej doświadczeń z tanimi liniami, czy to jest opłacalne tak naprawdę? Ile kg bagażu można zabrać?
(2013-10-01 13:04 )stende napisał(a): [ -> ]Polecam RAINAIR, super tania linia lotnicza.

Też korzystałem z tej Lini i wydaje się w porządku i zdecydowanie tania zależy jak się trafiSmile.
Przekierowanie