Forum serwisu noclegdlaturysty.pl

Pełna wersja: Gdzie kajakiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie taki troszkę szalony pomysł żeby wybrać się na jakiś spływ kajakowy. Co prawda jestem amatorem - pływałam zaledwie kilka razy po zalewie rybnickim ale strasznie mi się zapodobało i za bardzo się nie męczyłam (regularnie uprawiam inne sporty). Ktoś może mi coś polecić?/ ewentualnie odradzić? Czy ciężko jest przesiedzieć np. pół dnia w kajaku (myślę że nie było by źle biorąc pod uwagę że płynęłoby się z prądem...) ale to tylko moja mrzonka więc z chęcią wysłucham opinii kogoś kto się zna Smile ps. żadna ze mnie księżniczka więc nocleg pod namiotem na brzegu rzeki też wchodziłby w rachubę - pytanie tylko gdzie można się o takie coś pokusić Smile
Dołączam się do pytania. Tym bardziej, ze nie znam Mazur. Raz byłam tam w dzieciństwie. Większej orientacji nie mam.
Najpopularniejsza na Mazurach jest chyba Krutynia, spokojna, dobra na kajaki.
(2013-07-17 14:05 )honorka321 napisał(a): [ -> ]Najpopularniejsza na Mazurach jest chyba Krutynia, spokojna, dobra na kajaki.

Oczywiście co roku tam się wybieram.
Tak Krutynia ostatnio jak byłe z rodziną to trochę ludzi tez tam byłoSmile
Krutyń spoko, ale ja bym polecił Czarną Hańczę. Jest o wiele bardziej dziko i mniej turystów!
Przekierowanie