Forum serwisu noclegdlaturysty.pl

Pełna wersja: Sklepy ze sprzętem sportowym - co polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam

Chciałam się podzielić i przy okazji dowiedzieć na temat sklepów w których .można kupić porządny, aczkolwiek niekoniecznie drogi sprzęt, odzież sportową czy obuwie.
Ze swojej strony mogę polecić sklep Weekend w Rybniku - centrum oraz outlet Hannah w Rybniku w Paruszowcu-Piaski oraz sklep 8a Gliwice
8a z tego co mi się wydaje to jest drogi sklep, mają dobry sprzęt ale kosztowny. Ja bym polecił całą sieć Decathlon, czasami można tam znaleźć dobre jakościowo rzeczy za nieduże pieniądze. Najlepiej jest kupować na wyprzedażach np. na wiosnę sprzęt zimowy
Polecam internetowy zielony sklep. Bardzo duży asortyment (optyka, noże, mil- tec itd), sprzedawcy chętnie doradzają i nie robię problemów ze zwrotami.
Także pozwole sobie polecić zielony sklep.
W kwestii odzieży termoaktywnej stosuję under armour - rewelacja, bardzo dobre są też rzeczy salomona odzież godna polecenia w kwestii obuwia speedcrossy to mistrzostwo świata Wink wyrażam się o nich w samych superlatywach. Wymienione marki do najtańszych nie należą, ale tylko bogatych stać na tanie rzeczy Smile Trzeba szukać okazji.. ja raczej kupuję normalnie jak ktoś zna jakąś stronę gdzie można kupować owe marki w dobrych cenach to poproszę Big Grin
Sportsdirect w łodzi jest.
Zerknij na http://www.trekkersport.com.pl. Trochę czasu spędzisz na przeglądaniu asortymentu, tak jak ja niegdyś.Smile Polecam, bo sam sie u nich "stołuję".
Wiecie gdzie mogę kupić spławik przez Internet w sklepie, żadne allegro?
Sportsdirect lub kupować przez allegro do wyboru.
Ze sprzętem turystycznym jest wiele powiązań. Ja jeszcze aż w taki sprzęt nie wchodzę, ale łóżeczko na wyjazd zamawiałam na http://www.arti.pl/lozeczka-dla-dzieci_kat6.html
Przynajmniej bez problemu mogę zapakować i nie martwić się, że na miejscu zastane jakiegoś bubla, bo swoje mam zawsze w bagażniku.
Stron: 1 2
Przekierowanie