Forum serwisu noclegdlaturysty.pl
Kto jest najlepszym pracodawcą? - Wersja do druku

+- Forum serwisu noclegdlaturysty.pl (http://forum.noclegdlaturysty.pl)
+-- Dział: Hyde-Park (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Ciekawostki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Kto jest najlepszym pracodawcą? (/showthread.php?tid=13512)Kto jest najlepszym pracodawcą? - rozalka - 2015-02-01 21:53

Witajcie. Temat ten interesował mnie juz od jakiegoś czasu, zdaje się, że pierwszy raz zaciekawiłam się gdy zobaczyłam felieton na ten temat w TV. Otóż chodzi mi o pracę w Google. Nie chciałabym czegoś przekręcić czy parafrazować, dlatego odsyłam Was do cytatu:
Cytat:Pracownik Google nie musi robić sobie kanapek do pracy ani kupować drogich obiadów. Na terenie Googleplex, w położonej w Mountain View siedzibie kalifornijskiego giganta, posiłki są za darmo.
Nie musi też martwić się o sprawne przemieszczanie się pomiędzy budynkami znajdującymi się na ternie blisko 50-hektarowego kompleksu, ponieważ ma dostęp do darmowych środków transportu. Kiedy czuje znużenie pracą, może odprężyć się na tarasie, pograć na konsoli, poćwiczyć na siłowni czy najzwyczajniej w świecie uciąć sobie drzemkę.
Przyszłością także nie musi się martwić. 128 tys. dolarów rocznie podstawowej pensji to całkiem niezła gwarancja finansowa, a liczne zabezpieczenia socjalne chronią jego i jego najbliższych przed nieprzewidywalnymi sytuacjami.
Królestwo za wiedzę
Ci, którzy widzieli biura Google (nie tylko to w Mountain View), często podkreślają, że trudno w nich znaleźć miejsca, w których odbywa się jakaś praca.
Cytuje za http://studiamba.wsb.pl/baza-wiedzy/praca-ktora-mozna-pokochac