Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ubezpieczenie turystyczne za granicą
2013-02-16, 21:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-17 20:18 przez tlenowiec.)
ubezpieczenie turystyczne za granicą
Mam znajomego któremu firma zafundowała ubezpieczenie prywatne w Medicover . Ubezpieczenie obejmowało ubezpieczenie podróżne. Byłem przekonany że pracując i płacąc ZUS bez łaski przysługuje mu Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez NFZ. Jednak karta ta ma szereg ograniczeń. Nie można się na nią leczyć w Chorwacji. A i tak pobierana jest minimalna opłata w wielu krajach, na przykład na Cyprze gdzie 50 Euro to norma za lekarza i leki, dopiero jak jest drożej to można skorzystać z Karty. Do tego sprawdzane jest dokładnie czy wyjazd był na pewno turystyczny. Jeżeli wyjeżdżamy leczyć się za granica to musimy mieć zgodę NFZ, ale jest to możliwe i częściowo refundowane.
Cytat
2013-03-01, 11:32
RE: ubezpieczenie turystyczne za granicą
Wszystkim, którzy poszukują ubezpieczenia turystycznego polecam stronę marketmoney.pl. Ja wyjeżdżając na narty znalazłam tam ubezpieczenie dla siebie. Mają aktualne oferty, na bieżąco aktualizują informacje. Dodatkowo można skonsultować się z doradcą, który podpowie którą ofertę wybrać.
Cytat
2013-11-12, 20:03
Ja byłem w wojewódzkim NFZ i wydali mi taką legitymacje, podobną do dowodu. To jest na okres 6 miesięcy jako ubezpieczenie na terenie Unii Europejskiej.

Nowa internetowa hurtownia fryzjerska Konrad poleca kosmetyki macadamia - naturalny olej na bazie orzecha macadamia.
Cytat
2014-02-20, 13:04
Faktycznie Eliza dobrze opisana jest ta strona

Sopot Apartamenty
Cytat
2014-03-10, 13:39
Można ale też nie trzeba się ubezpieczać jak kto chce tylko trzeba na siebie uważać żeby nic się nie przydarzyło zagranicą.

Zaproszenia ślubne | Rabaty radomsko
Cytat
2014-03-14, 12:39
NA siebie możesz uważać pytanie czy ktoś inny będzie na Ciebie uważał Smile Gdyby było tak jak mówisz, że wystarczy na siebie uważać to nie byłoby wypadków samochodowych Smile na nartach też większość połamanych, to w skutek zderzeń ze sobą

Sopot Apartamenty
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS