Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama na froncie, tak czy nie?
2013-08-24, 13:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-08-08 19:24 przez tlenowiec.)
Reklama na froncie, tak czy nie?
Witam. Prowadzę mały warsztat. Nie mam żadnego logo ani nic innego. W zasadzie chciałbym coś, ale nie wiem co.
Tylko czy to w ogóle dobry pomysł reklama na froncie? Jak myślicie?
Cytat
2013-09-03, 15:42
RE: Reklama na froncie, tak czy nie?
Reklama spoko tylko co z Twoim /balkonem/tarasem
Cytat
2015-01-19, 21:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-01-19 21:30 przez luska.)
A ja uważam, że to niekoniecznie dobry pomysł. Jeśli już, to lepiej chyba się reklamować w internecie, to chyba dużo skuteczniejsze. Sama się sporo nad tym zastanawiałam ostatnio i dochodzę do wniosku, że kogo nie ma w internecie, tego nie ma w świadomości społecznej. Niestety, większość z nas 80% spędza w sieci (tak mi się wydaje przynajmniej). Rzuć sobie okiem tutaj http://www.nazwa.pl/inne/ w podpunkcie "Usługi agencyjne" masz właśnie promocję firmy w internecie. Może napisz do nich? Ciekawa wydaje się tez opcja z reklamą AdWords, mój znajomy dostał kupon na 250zł i bardzo sobie chwalił kampanię. Moze to jest dobry kierunek?
Cytat
2016-01-18, 13:41
Reklama naszej firmy w dużej mierze rozeszła się drogą pantoflową, dzięki temu, że wykonujemy swoją pracę solidnie i mamy najnowszy sprzęt typu drukarki 3d zortax, dobre programy do projektowania i szybkie komputery.
Cytat
2017-08-08, 19:17
Najlepiej jakiś neon by punkt był rozpoznawalny. Jednak skoro to warsztat,czy magazyn można też szyby okleić taką specjalną siateczką z jakimś nadrukiem wielkoformatowym. To teraz bardzo modne. Wdziałam coś takiego w fabrykareklamy.pro .
Takie jak na tym zdjęciu : [Obrazek: vb-leasing_01.jpg]
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS