Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotelarstwo - tak czy nie?
2014-03-12, 16:37
Hotelarstwo - tak czy nie?
Witajcie. Tak sie zastanawiam, czy nie iść (chodzi o semestr zimowy) na zarządzanie w hotelarstwie. Moje dwie koleżanki pracują w biurze podróży (właśnie po tym kierunku), nie narzekają, na wyciągnięcie ręki mają zwiedzanie różnych zakątków świata. Wiem, że odsetek absolwentów pracuje w biurach podróży, ale nawet ten fakt mnie nie odstrasza. Nie mam pomysłu, co mogłabym innego "ze sobą zrobić". Smile Czy to Waszym zdaniem dobry wybór, to hotelarstwo? Jeśli chodzi o szkołę to najbardziej spodobały mi się opinie studentów o tej - http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/studia-ii-stopnia. Ktoś tam może studiował/studiuje albo zamierza studiować?
Cytat
2014-03-13, 13:55
RE: Hotelarstwo - tak czy nie?
Myślę ze to dobry kierunek ale zarządzanie to kierunek który jest bardzo przydatny sam bym na ten kierunek się wybrał.

Zaproszenia ślubne | Rabaty radomsko
Cytat
2014-04-19, 10:13
Moj kumpel konczyl hotelarstwo i bardzo sobie chwali ten kierunek. Teraz na dobra prace i nie narzeka Smile
Cytat
2014-04-23, 17:09
ja myślałam o turystyce, ale hotelarstwo też nie głupie Smile

Wyskakuje mi hotel białobrzegi gdy wpisuje w google frazę "wypoczynek". Też tak macie?
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS