Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
po sprzęt turystyczny do sklepu z bronią :-)
2016-01-12, 22:40
po sprzęt turystyczny do sklepu z bronią :-)
Kilka lat temu moja znajoma - Ela chciała byśmy we dwie pojechały stopem do Turcji. Wtedy stchórzyłam bo wydawało mi się to bardzo niebezpieczne. Wcześniej nie byłam w Turcji i myślałam, że to strasznie egzotyczne i niebezpieczne państwo. Potem poleciałam tam samolotem do hotelu 5 gwiazdkowego i widziałam Holendrów, którzy właśnie tak podróżują. Hotel w którym mieszkałam kosztował ich 100 dolarów za miesiąc, z wyżywieniem all inclusive. Ela teraz pojechała stopem do Gruzji. Ciekawa jestem jakie będzie mieć doświadczenia. Stop u niej oznacza niekoniecznie machanie ręką przy drodze. Często podróżuje po prostu komunikacją lokalną za gorsze. Faceci zaś szukając przygody w survivale, co w ich mniemaniu oznacza obcowanie z dziką przyrodą. Mam jednak nieco osobiste zdanie na ten temat. Skoro zazwyczaj mają sporo różnego rodzaju sprzętu umożliwiającego cywilizowane bytowanie to jaki to survival? Niedawno znajomy który jest zdeklarowanym survivalowcem kupił sobie solarną ładowarkę do telefonu. Jak to się ma do tego co robi Ela. Ona tylko bierze do plecaka dwa komplety odzieży na zmianę, środki czystości i specjalną karimatę. Nawet nie ma śpiwora turystycznego. Zresztą dzisiejszy sprzęt nie jest już turystyczny ale służący do survivalu. To już kompletna rewolucja. Samo nadmuchujące się karimaty, oświetlenie i ładowarki solarne, rozgrzewacze chemiczne, czy scyzoryki wielofunkcyjne http://www.bron.pl/survival/spiwory-i-ka...urystyczne . Kiedyś takie cuda kupowało się w sklepach harcerskich.
[Obrazek: ct649_0.jpg]
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS