Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kajakiem
2011-01-27, 00:06
Gdzie kajakiem
Hejka

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie taki troszkę szalony pomysł żeby wybrać się na jakiś spływ kajakowy. Co prawda jestem amatorem - pływałam zaledwie kilka razy po zalewie rybnickim ale strasznie mi się zapodobało i za bardzo się nie męczyłam (regularnie uprawiam inne sporty). Ktoś może mi coś polecić?/ ewentualnie odradzić? Czy ciężko jest przesiedzieć np. pół dnia w kajaku (myślę że nie było by źle biorąc pod uwagę że płynęłoby się z prądem...) ale to tylko moja mrzonka więc z chęcią wysłucham opinii kogoś kto się zna Smile ps. żadna ze mnie księżniczka więc nocleg pod namiotem na brzegu rzeki też wchodziłby w rachubę - pytanie tylko gdzie można się o takie coś pokusić Smile
Cytat
2013-07-16, 13:24
RE: Gdzie kajakiem
Dołączam się do pytania. Tym bardziej, ze nie znam Mazur. Raz byłam tam w dzieciństwie. Większej orientacji nie mam.

Xtrasize - najlepszy sposób na powiększanie!
Cytat
2013-07-17, 14:05
Najpopularniejsza na Mazurach jest chyba Krutynia, spokojna, dobra na kajaki.
Cytat
2014-01-21, 18:23
(2013-07-17 14:05 )honorka321 napisał(a):  Najpopularniejsza na Mazurach jest chyba Krutynia, spokojna, dobra na kajaki.

Oczywiście co roku tam się wybieram.

Blog mamy | Liga Angielska | Arsenal Londyn
Cytat
2014-03-13, 13:45
Tak Krutynia ostatnio jak byłe z rodziną to trochę ludzi tez tam byłoSmile

Zaproszenia ślubne | Rabaty radomsko
Cytat
2014-03-25, 16:28
Krutyń spoko, ale ja bym polecił Czarną Hańczę. Jest o wiele bardziej dziko i mniej turystów!
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS