Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolory szlaków a ich trudność
2011-01-31, 23:29
Kolory szlaków a ich trudność
Mam pytanie, czy kolory szlaków w górach oznaczają ich trudność ? Tak jest na trasach narciarskich czy szlaki wspinaczkowe też są takie: zielony - łatwy, czarny - trudny ?

Wypromuj się w sieci poprzez:
Katalog stron Katallo
Cytat
2011-02-03, 02:45
RE: Kolory szlaków a ich trudność
Nie, nie ma znaczenia jaki jest kolor szlaku. Czasami bardzo trudny szlak może mieć kolor niebieski bądź zielony.

Jackie Chan poleca darmowe książki
Cytat
2013-09-23, 13:37
Zagadzam się, też kiedyś nad tym myślałem jak to jest, poczytałem i dowiedziałem się że w górach to nie ma znaczenia.

Nasza Strona WWW!
KLIKNIJ!
http://laser-studio.com.pl/
Cytat
2013-11-06, 00:15
Niby nie mają znaczenia ale czasami można spotkać się z podobnym oznaczeniem jak szlaki narciarskie. Czasami gdy na jedną górę prowadzi kilka szlaków to ten najtrudniejszy przeważnie jet czerwony lub czarny, te łagodniejsze - zielone, żółte, niebieskie.

Jeśli wybierasz się w nieznane, pomóc Ci w tym mogą dwa magazyny: Podróże oraz Kontynenty
Cytat
2013-12-04, 15:13
Raczej nie, ale o trudności szlaków można poczytać w Internecie wpisując konkretne miejsce
Cytat
2014-01-19, 14:39
(2013-12-04 15:13 )s_spa napisał(a):  Raczej nie, ale o trudności szlaków można poczytać w Internecie wpisując konkretne miejsce

Faktycznie można poszukać w necie.

Blog mamy | Liga Angielska | Arsenal Londyn
Cytat
2014-03-07, 14:07
Racja teraz w necie wszystko można znaleźć.
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS