Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śnieżka
2011-02-04, 13:59
Śnieżka
Nie byłem jeszcze nigdy na Śnieżce i w tym roku się wybieram. Widziałem na mapach, że można tam wejść kilkoma szlakami. Wiem, że się różnią długością i stopniem trudności, ale doradźcie mi który z nich wybrać, by mieć najlepsze widoki ?

Kurs Inventor Szczecin
pranie dywanów Szczecin
Cytat
2011-02-08, 11:18
RE: Śnieżka
Nie pamiętam niestety, którym szlakiem szedłem (jakim kolorem) ale była to dłuższa trasa i z tego co wiem najładniejsza Smile
Zaczynało się od Świątyni Wang i od razu było trochę strome podejście, później na chwilę złagodniało. Przez chwilę idzie się drogą, którą dojeżdżają samochody do schroniska. Później odbija się w las i tam leciutko pod górkę jest. Wychodzimy obok małego jeziorka, które wśród wysokich gór wygląda pięknie. Jest tam też schronisko i można odpocząć i coś zjeść lub wypić. Na tym szlaku po drodze mijamy chyba 3 lub 4 schroniska, więc dużych zapasów wody i jedzenia nie trzeba nosić, można kupić na miejscu. Od jeziorka znowu wchodzimy na drogę brukowaną, która momentami jest stroma i tak po kilkudziesięciu minutach dochodzimy pod podejście pod sam szczyt. Od tego momentu jest trochę stromiej ale można wybrać 2 szlaki - krótszy, cięższy i dłuższy lżejszy.
Cała trasa ogólnie nie jest trudna, jednak zajmuje trochę czasu. Nie wiem niestety jakie widoki były ze szczytu bo była mgła Sad
Jako ciekawostkę pokaże zdjęcie, na którym widać, że na szczyt można nawet z malutkim dzieckiem wejść bez większyc problemów Smile
[Obrazek: sn2j.jpg]

Wypromuj się w sieci poprzez:
Katalog stron Katallo
Cytat
2013-10-08, 15:47
Trasa jest świetna . Wybraliśmy sie ze znajomymi w te wakacje i było super Smile Pogoda dopisała i wyszły świetne zdjęcia Smile

Dom opiekiZłota Podkowa
Kliknij
Cytat
2013-10-09, 10:24
Wyśmienita trasa dla każdego, bez względu na wiek.

Zapraszam na Naszą Strone WWW
Kliknij
lampy sufitowe - oswietleniedomowe.pl
Cytat
2013-11-25, 19:54
Os niepełnosprawna z chorobą serca też może z niej w pełni skorzystać?

krakowski elektryk na awarię a wypoczynek w standardzie jak w hotel w białobrzegach w pensjonacie agroturystycznym.
Cytat
2013-12-04, 15:12
A to mały podróżnik Smile sprzęt Twojej konstrukcji?
Cytat
2013-12-27, 11:28
Oj przydałoby mi się cos takiego podczas niedawnych wycieczek - 21kg noszone we wbijającym się w plecy nosidle po kilku godzinkach z lekka daje znać o sobie... Smile

spa
Cytat
2014-01-21, 18:21
Dobry wynalazek.

Blog mamy | Liga Angielska | Arsenal Londyn
Cytat
2014-03-06, 13:11
dobra rzecz przy dziecku na szpinaczki do gór.
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS