Nocleg dla Turysty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep Weekend - opinie
2011-02-08, 11:24
Sklep Weekend - opinie
Szukam opinii na temat sklepu Weekend - http://www.sklep-weekend.pl/, z tego co widzę mają dużo ciekawych rzeczy i w niedrogich cenach. Jeszcze nie kupowałem nic przez internet i mam obawy czy jest to bezpieczne itp.

Czy robił ktoś już z forumowiczów zakupy w tym sklepie i może coś powiedziecć ?

Wypromuj się w sieci poprzez:
Katalog stron Katallo
Cytat
2011-02-11, 13:02
RE: Sklep Weekend - opinie
Ja w tym sklepie byłem kiedyś mierzyć buty i chociaż ich nie kupiłem to obsługa była bardzo miła i znali się na rzeczy. Dowiedziałem się jak dobierać buty w góry i na co zwracać uwagę. Nie wiem czy sklep internetowy prowadzą te same osoby, ale mogę przypuszczać, że tak i można liczyć na profesjonalną opinię.
Co do zakupów przez internet, to jest to bezpieczne Smile

Polecam kurs VBA
Cytat
2011-02-15, 15:40
hejka Smile w innym wątku gorąco polecam ten sklep :] nie dość że mają przystępne ceny, fajny sprzęt to w dodatku panowie którzy tam sprzedają naprawdę znają się na rzeczy i można powiedzieć ze w tym "siedzą" gdyż sami uprawiają sporty Smile i zawsze coś doradzą - a w dodatku jak się ładnie pouśmiechać to można liczyć na jakieś upusty czy gratisy, choć nie wiem jak to jest w przypadku mężczyzn Tongue Big Grin
Cytat
2011-09-21, 09:43
witajcie, ja też serdecznie polecam ten sklep, obsługa jest naprawdę profesjonalna, odpowiadają na pytania przez internet. choć nigdy żadnych gratisów nie było (może ze względu na moją płeć Tongue) to jednak i tak jestem bardzo zadowolony z poziomu ich usług, cen oraz dostępnośći różnorakich produktów Smile
Cytat
2013-03-18, 15:04
zgadzam się tutaj z przedmówcami.
Fajny pomysł na podrzucania sobie sprawdzonych adresów.
Ja ze swojej strony mogę dodać zielony sklep, szczególnie jeśli ktoś jest zainteresowany tematykę surival, trekkimg, outdoor
Cytat
2013-09-24, 14:55
Naprawde dobry pomysł, gdyby ktoś szukał dobrego sklepu z rowerami, częściami do rowerów to polecam Kliknij

lampy sufitowe
Tory Przeszkód
oraz
Odwiedz Nas!
Cytat
2013-10-28, 18:54
Czy ten sklep obsługuje płatności online np. przez dotpay?
Cytat
2013-11-02, 11:13
Ja polecam ten sklep z czystym sercem, profesjonalna obsluga, odpowiedza na kazde pytanie i co najwazniejsze fajne ceny.

łóżeczka
meble młodzieżowe
Cytat
2013-12-03, 16:03
Dobry sklep, nic więcej!
Cytat
2014-01-07, 11:51
Ja z czystm sumieniem mógłbym polecić sklep turystyczny z Poznania. W jego ofercie można znaleźć m.in. namioty, śpiwory, obuwie i odzież, zarówno dla profesjonalisty jak i amatora. Każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | noclegdlaturysty.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS